שבעת מוצרי הסאונד שכל נגן חולם עליהם

$(function(){setImageBanner('82817a50-19df-48b0-a0cc-9c616f7fc4ee','/dyncontent/2023/9/10/6877a336-4605-4016-82f1-943260c5b5b3.jpg',14890,'קראנצו 525-110',525,78,false,47093,'Image','');})

שבעת מוצרי הסאונד שכל נגן חולם עליהם

צילום:  123rf  

השקעתם שנים רבות בעידוד הילד ללמוד מוזיקה, ואתם מתחילים לקצור את הפירות עם הפיכתו לנגן צעיר ומחונן. בשלב הזה, הנער הצעיר מתחיל ללמוד מהן היכולות המוזיקליות האמיתיות שלו, אותן הוא יכול להביא לידי ביטוי ולהצליח ליצור לעצמו צליל אישי. לצד כל הכישרון הקיים בו, הילד שלכם לא יכול להצליח אם לא יהיו לו את הכלים הנדרשים להפיק מוזיקה איכותית בהישג ידו. על כן, אתם צריכים לערוך תהליך חשיבתי על מנת להבין מהם הצרכים הנוכחיים של הנגן הצעיר ואיך אתם יכולים לסייע לו.  

לכל אדם שעוסק במוזיקה בכלל, ובפרט אם מדובר על כלים אלקטרוניים, יש ציוד נלווה איכותי שיכול ליצור סאונד מושלם בכל פעם מחדש. במיוחד כיום, כאשר המודעות לאיכות הסאונד עולה. ולכן, שיטוט קצר בחנויות המוזיקה והסאונד יוביל אתכם למסקנה כי חבילת הציוד הנדרשת יכולה להיות רחבה מאוד. כמו כן, מדובר על החלטה תקציבית חשובה, כך שאתם צריכים להביא בחשבון את ההוצאה הצפויה. בכדי לסייע לכם להוציא לפועל את תוכנית הרכישה, לאפשר לילד שלכם להפוך לנגן בחס ולעודד אותו לפתח את כישוריו, יצרנו לכם את המדריך המלא והמפורט לציוד הסאונד הכי נחשק אצל נגנים:

רמקול

היכולת להפיק צלילים וקולות מכלי נגינה כמו גיטרות חשמליות, מתבססת במידה רבה מאוד על הרמקול. זהו המכשיר שמבצע את פעולת התרגום של צליל אלקטרוני לא ברור ומעומעם, למוזיקה ומלודיה אותן אתם יכולים לשלב ביצירות אומנות שונות. חיבור של הרמקול הוא חיבור כמעט חיוני לכל נגן גיטרה, ולכן מדובר במוצר הראשון שאתם רוצים לרכוש את הילד שלכם, ברגע שהוא מתחיל לנגן על גיטרה חשמלית. בשונה מנגינה על גיטרה קלאסית, קשה מאוד לנגן על גיטרות חשמליות, במיוחד אם אתם נגנים צעירים ללא יכולת לשמוע את התוצר המוזיקלי בצורה ברורה. ולשם כך אתם חייבים להחזיק ברמקול.

כיום קיימים בשוק רמקול אשר מתאימים למגוון רחב של יכולות נגינה ורמות מקצועיות משתנות, כך שכל מה שאתם צריכים לעשות הוא למצוא את הרמקול המתאים לצרכים וליכולות הנגינה של הילד שלכם, ולתת דרור לניסיון שלו.

מגבר

אחרי שבחנתם את אפשרויות הרכישה של רמקול, אתם רוצים להניח את הבסיס ליצירת מוסיקה אל מול קהל לטובת הילד שלכם. לשם כך ניתן לרכוש לילד מגבר קול איכותי ומקצועי. המגבר מאפשר לנגן לווסת את עוצמת הקול בהן הוא מנגן, בהתאם לחלל בואו נמצא ולצרכים המוזיקליים הנוכחים שלו. אתם לא צריכים להתחיל מגבר מקצועי שמתאים להופעות מול אלפי אנשים כמובן, אבל כדאי לרכוש לילד מגבר כדי שהוא יוכל לשמוע את התוצר המוזיקלי שלו בצורה ברורה ומדויקת. בשילוב עם רמקול איכותי הילד יוכל לתקן את עצמו, בכל פעם שהוא טועה או מזייף במהלך הנגינה, וכך לבצע תהליך התקדמות אוטומטי אל עבר יכולות נגינה מקצועיות. אם זו המטרה הסופית לשמה אתם שולחים את הילד לשיעורי נגינה, אתם לא יכולים להקל ראש בחשיבות שני המוצרים הללו. על כן, רצוי לבחור אותם על פי פרמטרים מאוד ברורים ולהבין כי הם ישרתו את הנער לעוד שנים ארוכות מאוד של פעילות מוזיקלית.

מיקרופון לשירה

ילד אשר מצליח לשלב בין יכולות הנגינה לבין יכולות לשירה שלא תפסיק כבר מתחיל לפתח נפש אומנותית מאוד דומיננטית, אותה אתם רוצים לשמר. יכולות השירה והסנכרון שלהם עם נגינה מקצועית, מחייבות אימון ותרגול קבועים, לאורך שנים ארוכות. על כן, מבין שלל המוצרים הקיימים כיום בשוק בעולם הסאונד, מיקרופון מיוחד לשירה, הוא מיקרופון שיכול לקדם בצורה משמעותית את מידת הניסיון של הילד שלכם. זהו מיקרופון אשר קולט צלילים עדינים במיוחד, מאפשר לילד לתרגם אותם לכדי קובץ סאונד על המחשב. כמו כן מדובר במיקרופון שמתאים את עצמו לתנוחת הישיבה או העמידה של הילד, לרעשי הרקע ולסאונד הכללי שהנגן רוצה ליצור. את התוצרים של השירה במיקרופון, ניתן לערוך בתוכנות לעריכת מוזיקה, על מנת לקבל מוצר מוגמר לא פחות ממושלם. זו היא מתנה מיוחדת ומרגשת לילד בעל כשרון שירה ונגינה שאתם רוצים לקדם ולהעצים.

מיקרופון להקלטה

הקלטה של קטעים מוזיקליים, מחייבת שימוש בכלי עבודה שונים לגמרי מהקלטה של שירה או הקלטות טקסטים. כדי לקלוט את כל הרבדים הכי עמוקים של היצירה המוזיקלית, יש להשתמש במיקרופון בעל רגישות מאוד גבוהה לצלילים, אשר מתאים בדיוק לכלי הנגינה איתו הילד עובד. למשל אם אתם רוצים להקליט נגינה על גיטרה קלאסית תפסיק אל מול גיטרה חשמלית יש הבדלים משמעותיים במיקרופונים שאתם צריכים להכיר. להקלטת מוזיקה המופקת מגיטרה קלאסית ניתן להשתמש במיקרופון שמוצמד אל תיבת התהודה של הכלי. לעומת זאת, צלילים של גיטרה חשמלית ניתן להקליט דרך הרמקול והמגבר, ישירות אל תוך המחשב של הנגן.

החיפוש אחר המיקרופון המושלם להקלטות, הוא חיפוש שאתם צריכים לבצע בהתאם לסוג כלי הנגינה, למידת מיומנות בנגינה, ולעתיד המוזיקלי אותו אתם רוצים ליצור לילד שלכם.

אוזניות חוסמות רעשים

שלב האימון, התרגול והלמידה של מיומנויות הנגינה, מבחינתם של נגנים צעירים רבים הוא השלב הקריטי ביותר בכל תהליך פיתוח היכולות והכישרון האומנותי. בדיוק מסיבה זו, נגנים צעירים רבים רוצים למצות את היכולות שלהם, ולהפוך את הפוטנציאל שלהם להיות נגנים מושלמים. שעות רבות מאוד של חזרות ואימונים, תחת משטר מוקפד מאוד, חייבות ללכת יד ביד עם יכולת מאוד גבוהה להתרכז בתוצר המוזיקלי. הדרך הכי טובה לעשות זאת, על ידי יצירת חציצה ווקאלית בין הנגן לבין המתרחש בעולם החיצון. נגנים רבים אוהבים להשתמש באוזניות חוסמות רעשים ככלי עבודה ברמה היומיומית, אשר מאפשר להם לצמצם בצורה משמעותית את החשיפה לגורמים חיצוניים מסיחי דעת. מדובר באוזניות איכותיות מאוד עם יכולות בידוד מרעשים ברמה הכי גבוהה שיש, אשר מאפשרות לנגן לשמוע אך ורק את התווים אותם הוא מייצר בעת נגינתו.

המוצר הופך לחיוני שבעתיים אם לילד שלכם אין מקום מוגדר בו הוא יכול לערוך חזרות, להתאמן ולהתרכז. 

אוזניות למגבר ורמקול

 דרך נוספת לייצר חציצה מושלמת בין העולם החיצון לבין נגנים שרוצים להתרכז באימון שלהם, היא על ידי רכישת אוזניות שמתחברות באופן אוטומטי למגבר ולרמקול. אומנם לא מדובר באוזניות שמבטלות לגמרי את הרעשים, אך הן מאפשרות לנגן להתאמן על יכולותיו מבלי להפריע לסביבה בה הוא נמצא, תוך מיצוי מלא של כל היכולות המוזיקליות שלו. במיוחד אם אתם עוסקים בנגינה על גיטרה חשמלית, יש חשיבות לאיכות הסאונד של הבסים והשינויים הכי קלים יכולים להפוך את הנגינה למושלמת, השימוש באוזניות אישיות מקל בצורה משמעותית על הנגנים שרוצים להשתפר מבחינה מקצועית.

טונר קל לתפעול

 כדי להפיק צלילים איכותיים מכל כלי נגינה, בכל רמת מקצועיות בנגינה בה אתם נמצאים, אתם צריכים לעמוד בדרישה אחת מאוד חשובה, והיא היכולת להשתמש בכלי שלא מזייף. לשם כך כל נגן צריך להחזיק בטונר, אותו הוא יכול לתפעל בצורה קלה ונוחה. הטונר הוא מכשיר חשמלי שמבצע את פעולת הכיוון של מיתרי הגיטרה, וכך מאפשר לכם ליצור כל צליל שאתם רוצים ללא חשש מזיוף את חוסר דיוק בסולם.

הערכה המושלמת לנגן הצעיר - התאמה לצרכים אישיים

פיתוח יכולות נגינה היא משימה מאוד מורכבת אשר דורשת מכם, ההורים שנים רבות השקעת משאבים בנגן הצעיר. אם כבר הגעתם לשלב בו הילד שלכם מתחיל לפתח יכולות נגינה מתקדמות ואתם רק צריכים לטפח אותן, מדובר על משימה שדורשת תכנון והתאמה מראש. אם הילד שלכם יצליח להבין בצורה הטובה ביותר את הצרכים שלו, כך יהיה לכם יותר קל לרכוש לו את העזרים הנלווים המתאימים לו. בדיוק מסיבה זו חשוב לבצע תהליך של חיפוש מקדים, בשילוב של אנשי צוות מקצועיים, אשר יכול לאפשר לכם לקבל תמונת מצב מלאה על מגוון האפשרויות לרכישת מוצרי סאונד נלווים בשוק. למשל אם הילד שלכם רק עכשיו מתחיל ללמוד לנגן על גיטרה קלאסית אין צורך להשקיע משאבים ברכישה של מגברים ורמקולים, כשמרבית פעילותם היא עם גיטרה חשמלית. כמו כן אם אתם יודעים שהילד שלכם לא זמר מצוין, יתכן והוא לא צריך כלים מיוחדים להקלטה של שירה.

כך תוכלו לאפשר לילד לפתח את הכישרון שלו, מבלי שיהיו לך השלכות כלכליות עצומות על כל בני הבית האחרים. התנהלות תקציב אחראית היא המפתח הכי חשוב מבחינתכם כהורים, ואתם אלו שיכולים להחליט בסופו של יום, גם אם הילד לא מסכים אתכם.

*המדור הינו מדור צרכני ואין לייחס לנאמר בו תחליף לייעוץ מקצועי. ט.ל.ח


$(function(){ScheduleRotate([[function() {setImageBanner('6bf98aba-67b8-42b8-959d-e9228ff863a5','/dyncontent/2023/9/10/6877a336-4605-4016-82f1-943260c5b5b3.jpg',14890,'קראנצו 525-110',525,78,true,47095,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('6bf98aba-67b8-42b8-959d-e9228ff863a5','/dyncontent/2024/5/21/fa3ec48f-d0e2-42be-b1c9-d3964e1c0d0c.jpg',17926,'525-110',525,78,true,47095,'Image','');},15],[function() {setImageBanner('6bf98aba-67b8-42b8-959d-e9228ff863a5','/dyncontent/2024/6/10/8a1346f3-1a6b-4846-8332-d34023e8067b.jpg',17419,'מכללת 525-80',525,78,true,47095,'Image','');},15]]);}) אשקלונים - המקומון היומי של אשקלון באינטרנט
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה