איך לבחור אריזות איכותיות למוצר שלכם?איך לבחור אריזות איכותיות למוצר שלכם?

יחצ

בשעה טובה הקמתם עסק ויש לכם מוצר בעל פוטנציאל רב שהלקוחות מעוניינים לקבל? חשוב ביותר לבחור אריזות איכותיות. עולם האריזות עשוי להיראות מסובך ולכן חשוב ביותר לדעת לבחור אריזות איכותיות - על כך בכתבה הבאה. 

 בחרו את האריזות בהתאם לגודל המוצר

בבואכם לבחור את האריזות חשוב ביותר לעצור לרגע ולדמיין את המוצרים מונחים בתוך האריזות- מה אתם רואים? האם המוצרים מונחים היטב? לאחר מדידה של המוצרים ניתן לבחור את האריזות המתאימות ביותר במטרה להבטיח כי המוצרים לא יזוזו במסגרת המשלוח. 

איזה סוגי מוצרים יתאימו אריזה קטנה ולאיזו גדולה?

משלוח מוצרים גדולים באריזות קטנות לא יהיה נוח ללקוחות, מה שיצריך מגוון חומרי מיגון וגם יגדיל את עלות המשלוח ולכן יש לתת את הדעת על האריזות בהתאם למוצרים.

השלב הראשון בבחירת אריזה חשוב ביותר ויש למדוד את גודל המוצר. חשוב ביותר למדוד את המוצר בהתאם למספר פרמטרים:

  • אורך
  • רוחב
  • גובה

 הקפידו לשקול את המוצר טרם האריזה

שימו לב, רגע לפני בחירת האריזה, חשוב ביותר להקפיד ולשקול את המוצרים. יש חשיבות רבה למדוד את המשקל של המוצרים- מדובר על פרמטר חיוני וחשוב ביותר. במרבית המוצרים ההמלצה היא לעשות שימוש באריזות של קרטון גלי אשר מעניק את המענה הדרוש לאריזות ומשלוחים. שימו לב, במידה והמשקל של המוצרים יהיה גבוה מכושר הנשיאה של האריזה, הרי המשמעות תהיה אי עמידה במשלוח ולכן חשוב ביותר לתת את הדגש על משקל.

 אילו סוגי אריזות יתאימו למשלוחים?

במידה והמוצרים נשלחים באמצעות דואר ישראל או באמצעות חברת שליחויות, ההמלצה היא לעשות שימוש באריזות איכותיות במטרה להבטיח כי המוצרים יגיעו בזמן.

אריזות למוצרים קטנים: שימוש במוצרי אריזות איכותיות יבטיח כי המוצרים יגיעו בזמן ולכן ההמלצה היא לעשות שימוש באריזות קרטון גלי. 

אריזות למוצרים גדולים: עם זאת, כאשר המטרה היא לשלוח מוצרים גדולים, הרי חשוב ביותר לעשות שימוש בקרטון דו גלי לצורך הגברת כושר הנשיאה וכך להבטיח כי לא יאונה דבר למוצרים. 

נראות: נוסף על זאת, כדאי לתת דגש על נראות ולבחור אריזות אשר הסגירה שלהן ייחודית.

איך ניתן לעצב את האריזות ולשמור על העיצוב שלהן?

את האריזות חשוב ביותר לעצב בצורה מרהיבה תוך דגש על חוזקה ועמידות אשר יבטיחו שמירה על המוצרים לאורך זמן רב וגם יתפסו את העין של הלקוחות. חברה מקצועית בתחום תקפיד לעשות שימוש בחומרי גלם איכותיים כמו למשל כרומו, דופלקס או קרטון מטאלי וגם קרטון קשיח. חברה איכותית ובעלת ניסיון תציע מגוון רחב של עיצובים מרשימים המחזיקים לאורך זמן רב.

מה עוד חשוב לדעת?

אין זה סוד כי איפיון מדויק של קהל היעד יסייע בעיצוב אריזות מתאימות בהתאם לצרכים של קהל היעד ולכן יש לתת על כך את הדעת.

 

 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה