טיפים לבחירה נכונה של מכונת צילום למשרדטיפים לבחירה נכונה של מכונת צילום למשרד

יחצ

אף משרד לא יכול לתפקד ללא מכונת צילום ומשום כך היא הפכה  לאחד מהכלים החשובים בו. בעזרת מכונת הצילום ניתן לבצע מגוון של פעולות משרדיות, כגון: צילום מסמכים, הדפסה, סריקה ושליחת פקס.               

נשאלת השאלה כיצד לבחור מכונת צילום איכותית המתאימה לאופי העבודה ולצרכי המשרד מבין כל המבחר הנמצא בשוק. צוות היועצים המקצועי של מימד מכונות צילום נותן בכתבה זו טיפים חשובים לבחירה נכונה של מכונת הצילום למשרד. 

על מה יש לשים לב במיוחד בבחירת מכונת צילום לעסק?

התאמה לעומס העבודה – זהו פרמטר חשוב ביותר שיש לבחון אותו קודם כל. מכונת הצילום חייבת לעמוד בעומס העבודה המקובל במשרד. אם העומס רב יש לבחור מכונה מהירה ואמינה המפיקה 15-10 דפים לדקה ולא פחות.

האם יש צורך בהדפסה בצבע או רק בשחור לבן? – שוב יש לבחון את צרכי המשרד ולהתאים את העבודה לסוגי ההדפסה השכיחים בו. כמו כן, בבחירת מכונת צילום יש לקחת בחשבון את עלות הטונרים של צבע שחור-לבן והצבעוני.

צורת ההדפסה – אם העסק מעוניין בשכפול מהיר של המסמכים וחומרי הצילום מומלץ לבחור מכונה הסורקת במעבר אחד את המסמך ויכולה להדפיסו על שני צידי הנייר.

האם יש צורך בפקס במשרד? – אם נהוג להשתמש בשירותי הפקס במשרד יש צורך לרכוש מכונה המשלבת יחד פקס, מדפסת, סורק ומכונת צילום.

האם יש צורך במכונת צילום לגודלי נייר שונים? – בהתאם לצרכי העבודה במשרד לשקול אם יש צורך לקנות מכונת צילום שיש לה  מגשים לנייר בגדלים שונים, כמו:  A3 ו- 4A. יש לזכור שמכונות הצילום המותאמות לצילום נייר גדול הינן יקרות יותר מאלו שלהן רק גודל נייר אחד.

לשים לב לגודל ולמשקל מכונת הצילום – הדבר חשוב במיוחד אם מדובר במשרד קטן שיש בו שטח מוגבל למיקום מכונת הצילום. במסגרת שיקולי המיקום יש לקחת גם בחשבון את חיבורי הרשת, הטלפון והחשמל במקום בו רוצים למקם אותה.  

עמידות לאורך זמן ותחזוקת המכשיר -  בבחירת מכונת צילום חשוב לבחור בין שלל האפשרויות דגם אמין בעל יכולת עמידות לאורך זמן, שיש לו המלצות חיוביות בפרמטרים אלו. חשוב לבחור מכונת צילום מיצרן מוכר המשווקת ע"י חברה מוכרת שמספקת שירות אמין ומקצועי של אחזקת המכשיר. מכונת הצילום עתידה לעבוד שעות מרובות במשרד ומן הסתם תישחק עם הזמן ותזדקק לשרות תחזוקה והחלפת חלקים וחומרים מתכלים.

רכישה או השכרה? – משרד שאינו זקוק למכונת צילום באופן שוטף יכול לשכור אותה. חברת מימד מכונות צילום, למשל, מאפשרת  לבחור הן את סוג את מכונת הצילום המתאימה למשרד והן את אורך התקופה שהעסק מעוניין לשכור ממנה את המכשיר. לאחר סיום העבודה ותקופת ההשכרה, ניתן להחזיר את מכונת הצילום ולא לשלם עליה יותר.

רכישת מכונת צילום – רק אצל מימד מכונות צילום ומדפסות

חברת מימד מספקת ציוד מתקדם ואיכותי ומציעה ללקוחותיה מגוון מכשירים משולבים או בעלי יכולות שימוש נפרדות לצילום, הדפסה, שליחת פקס וסריקה.

חברת מימד הינה מומחית לנושא, בעלת ניסון רב בתחומי הצילום וההדפסה וחלוצה בתחום שיווק מכונות צילום ומדפסות בצבע בארץ.          היא מעניקה ללקוחותיה שירות אחזקה מקצועי, איכותי וזמין ללא פשרות ע"י צוות טכנאים גדול ומיומן, נייד בכל הארץ ורשת של מעבדות משוכללות.
 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה