יתרונות הפקת חשבוניות ממוחשבות לעסק קטןיתרונות הפקת חשבוניות ממוחשבות לעסק קטן

צילום: יח"צ

אם אתם בעלי עסק קטן, לא משנה באיזה ענף, תוכלו להפיק המון יתרונות באמצעות בחירה בצעד אחד קטן. במקום להוציא חשבוניות מס בשיטה הישנה, עברו לשיטה הממוחשבת. אלה היתרונות המהותיים שתוכלו להפיק מכך. 

אונליין במקום ניירת 

לא משנה אם אתם נוהגים להדפיס את החשבוניות שלכם או לרשום אותם בפנקסי קבלות של פעם, זה הזמן להבין שכל זה שייך לעבר. ברגע שעוברים אל הפקת חשבוניות מס אונליין, מוותרים על התענוג המפוקפק של טיפול בניירת. חשבונית ממוחשבת מאפשרת לכם אחת ולתמיד לסיים עם  מסמכים מנייר. את הכל אפשר לשמור אונליין ולהעביר לכל לקוח במייל או בווטסאפ. חשבו כל כך: יותר לא תצטרכו לשרוף זמן על תיוקים. במקום למלא קלסרים, הכל נמצא בתוך קובץ שלא תופס כמעט מקום במחשב. למעשה, אפשר לשמור את כל התיעוד בענן. 

עלויות קבועות ונמוכות במיוחד 

עבור שירות של חשבונית ממוחשבת נהוג לשלם מחיר חודשי קבוע, שמקנה את הזכות להוציא עד מאות מסמכים, למאות לקוחות. למרבית העסקים הקטנים, זה די והותר. וכמובן, העלויות הללו משתלמות מאוד, שקופות ועדיפות על כל חלופה. ואם אתם מעסיקים עובדים, תוכלו אפילו לתת הרשאה לעובד שיוכל להפיק בשמכם מסמכים ללקוחות, חשבונית או קבלה או כל דבר אחר שנחוץ. 

להפיק חשבונית, אפילו מהנייד 

חשבונית ממוחשבת ניתן להפיק לא רק מהמשרד שלכם. אם אתם בפגישה עסקית, אתם יכולים להוציא מסמך בין רגע, בהתחברות למערכת בעזרת הטלפון הנייד שלכם. אתם לא צריכים יותר מסיסמא אחת וכמה רגעים בלבד, על מנת למלא חשבונית ולתעד את העסקה. וזה אפילו לא הכל. מלבד חשבונית, אתם יכולים להוציא ללקוח במקום קבלות, תעודות משלוח, מסמך של הזמנה או פירוט של פרויקט וחשבון עסקה בהתאם למבוקש. זוהי גמישות מכסימלית במיטבה. המערכת יודעת למספר את כל המסמכים באופן אוטומטי ואפילו ניתן לפתוח כרטיסיה ללקוחות הקבועים שלכם. זו הדרך לקצר עוד יותר את הפקת המסמכים. יותר לא תצטרכו לבזבז זמן על חיפוש פנקסי קבלות, מילוי פרטים ידנית, חתימות או חותמות. רשות המיסים מאשרת להשתמש בתוכנות מורשות, אשר מוסיפות חתימה דיגיטלית אוטומטית, לכל מסמך ומסמך. חוץ מזה, אם רוצים בכל זאת להדפיס, ניתן להדפיס כל מסמך כרגיל. 

חותכים בעלויות ולומדים להתייעל בקלות

הפקה של חשבונית בצורה הממוחשבת למעשה נעשית בתוכנה אונליין, שיכולה לטפל לכם באופן שוטף בהנהלת החשבונות. אם נעזרתם עד עכשיו ברואה חשבון או מנהל חשבונות שיעשה לכם סדר באופן שוטף, מעכשיו התוכנה עושה סדר בשבילכם. כשהכל שמור אוטומטית בתוכנה, אתם יכולים בעצמכם להפיק דוחות ולראות מה מצב ההכנסות, האם יש מכירות באשראי שצריך לגבות. תוכלו לבדוק כמה מכרתם החודש, ברבעון הקודם או בשנה החולפת. זוהי דרך גם לחסוך וגם לייעל את פעילות העסק. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה