כל מה שרציתם לדעת על מופע קריאת מחשבותכל מה שרציתם לדעת על מופע קריאת מחשבות

יחצ

כל אחד מאתנו היה בשלב כזה או אחר בחייו במופע קריאת מחשבות. מה כולל המופע וכיצד מתבצעים הקסמים- כל הפרטים בכתבה הבאה.

כיצד בא לידי ביטוי מופע קריאת מחשבות?

כל אחד מאתנו היה בשלב כזה או אחר בחייו במופע קריאת מחשבות. מדובר על מופע הכולל אומנות קריאת מחשבות על ידי אמן חושים מקצועי. מדובר על יכולת של אמן חושים לקרוא את המחשבות של הקהל הנמצא לפניו.

איך זה קשור לטלפתיה?

נשאלת השאלה כיצד זה קשור לטלפתיה? קריאת מחשבות קשורה קשר ישיר לטלפתיה ובאה לידי ביטוי ביכולות הטלפתיה של אמן החושים לדעת מה הקהל חושב בנוגע לדברים מסוימים. אמן חושים יכול לקרוא את המחשבות של הקהל אשר נמצא לפניו בלי ליצור איתו קשר ובלי לדעת מה מתרחש בחייו. רבים משייכים את היכולת של אמן חושים לקרוא מחשבות בתור יכולת על טבעית. 

 איך מתבצעים קסמי קריאת מחשבות? 

דמיינו לעצמכם את הסיטואציה הבאה - קורא מחשבות מזמין אליו אדם מתוך הקהל, אומר לו לכסות את העיניים בבד שחור ומבקש ממנו לנסות לדמיין שהוא נמצא במקום אחר ולא במקום הזה. לאחר כמה שניות, קורא המחשבות יודע להגיד את המקום מדויק אשר אותו אדם נמצא בו. אם אתם שואלים כיצד הוא יודע לעשות זאת, הרי הנה התשובה: בו בזמן שקורא המחשבות ביקש מאותו אדם להסיט את המבט ולדמיין היכן הוא נמצא, הוא בוחר להטמין בתוך צנצנת מי מלח ולנופף ליד האף של אותו אדם, מכאן אותו אדם הניח כי הוא נמצא בחוף הים. 

המהות של אמן חושים היא יצירת אשליה של מופע קריאת מחשבות, המשפיעה על אחד או יותר מהחושים שלנו. אמן חושים מייצר אשליות הקשורות לתפיסה החושית שלנו- כך למשל, ביכולתו של אמן חושים לגרום לכם להאמין שהמחשבות הפרטיות שלכם מוקרנות בראשם של אחרים או מספר פעולות אשר ביצעתם היו מכוונות על מנת להגיע למטרה מסוימת. 

איך ניתן ללמוד את זה?

בשנים האחרונות תחום המיסטיקה התפתח ביותר וצבר תאוצה בקרב מתעניינים רבים. שורה רבה של אמני חושים הפכו את התחום למרתק ומעניין ביותר. היום ניתן לראות כי מדובר על ענף תחרותי ביותר ובו אלפי אמני חושים. עם זאת, על מנת להפוך לאמן חושים בינלאומי מצליח למדי חשוב ביותר לרכוש השכלה וללמוד את רזי התחום. 

 במסגרת הלימודים ניתן ללמוד את אותם טריקים קטנים אשר יהפכו אתכם לאמני חושים מיומנים. היום בישראל נפתחו לא מעט מקומות בהם ניתן ללמוד את התחום וחשוב ביותר לשים לב לנקודות הבאות בעת בחירה של מקום לימודים:

מומחית: חשוב ביותר לבחור את המקום בו תמצאו את אנשי המקצוע הטובים ביותר בתחום, בעלי מומחיות רבה.

סדרת מפגשים: אין מדובר על מפגש אחד כמובן אלא על סדרת מפגשים במסגרתה יהיה ניתן ללמוד את רזי המקצוע. 

שילוב של תיאוריה ומעשה: במסגרת הקורס ניתן לשלב בין תיאוריה ומעשה על מנת לקבל את הכלים הטובים ביותר. 


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה