ניקיון משרדים בערב – כל מה שרציתם לדעתניקיון משרדים בערב – כל מה שרציתם לדעת

צילום: FREEPIK

כאשר בעלי משרדים שוקלים להעסיק חברת ניקיון שתנקה להם את המשרד מדי יום, עולה הדילמה באיזו שעה כדאי להגיד למנקים להגיע. לעתים, יחליט בעל המשרד להזמין את המנקים בשעות הבוקר המוקדמות, לפני שהעובדים מגיעים, אך לרוב יעדיפו בעלי המשרדים להזמין ניקיון משרדים בערב, שכן אלו שעות שבהן רוב העובדים לא נמצאים וגם זוהי הזדמנות לנקות את המקום ברוגע.

אחת מהחברות המוכרות בארץ בתחום הניקיון היא אולטרה ניהול אחזקה וניקיון אשר מספקת ניקיון משרדים בערב עם מפתח. החברה פועלת בתחום הניקיון במשרדים גדולים וקטנים.
כאמור, ישנה עדיפות לניקיון משרדים בערב, אך זה כאשר יש את האפשרות לכך מבחינת מקבלי ההחלטות במשרדים. כמובן, החברה דואגת לשמירה על הציוד שבמקום העבודה ובמקרים בהם ישנם מסמכים או קבצים סודיים, חברת הניקיון תשמור על חיסון מוחלט. כל אלו ייחתמו בחוזה מקדים עם סעיף רלוונטי.

אמינות היא שם המשחק

אין ספק, ישנו חשש להביא את המפתחות לחברה חיצונית שתוכל להיכנס למשרדים שלך בזמן שאף אחד לא נמצא שם. לכן, חשוב לדעת שכאשר בוחרים בחברה שמספקת ניקיון משרדים בערב – היא תהיה אמינה ומקצועית ועם קבלות. כדאי לקבל המלצות מחברות קודמות שקיבלו את שירותם של החברה שאותה בחרתם, זהו צעד שיוסיף לביטחון שלכם.

לפעמים בעלי משרדים חושבים שדווקא כדאי להזמין את המנקים לשעות הצהריים או אחר הצהריים, אך יש להבין שזהו מטרד עבור העובדים והמנהלים מכיוון שניקיון יסודי דורש פינוי מסוים שלהם ממקום ישיבתם. ניקיון בערב יתן לכם את השקט שאתם מחפשים, ללא הפרעות וללא חשש מפספוס של דברים עקב עבודה תחת לחץ.

תזמון על פי בחירה

בחרתם בחברה שתבצע עבורכם ניקיון משרדים בערב? מזל טוב. עכשיו זה הזמן לקבוע כל כמה זמן המנקים יגיעו לבצע את עבודתם. במשרד שעובד בשיטה היברידית, כלומר שהעובדים לא נמצאים בכל יום במשרד, אין טעם לשירותי ניקיון בכל יום וניתן יהיה להזמין אותם לפעם עד פעמיים בשבוע. לעומת זאת, במשרדים שפועלים במתכונת מלאה, כן מומלץ לזמן את שירותי הניקיון לכל ערב.

חברת הניקיון תפנה לכם את הפחים שמתמלאים במשך היום, ינקו לכם את האבק מהרהיטים במשרד, יטאטו וישטפו את הרצפה ואף ינקו את המטבחון במידה והוא דביק.
כל אלו חשובים עבורכם כדי שתוכלו לעבודה בסביבה נוחה, מסודרת ונקיה. ידוע שסדר וניקיון מועילים לפרודוקטיביות של העבודה. מעבר לניקיון שייעל עבורכם את העבודה, חשוב להזמין את הלקוחות שלכם למקום שנעים להיכנס אליו, ואין תחליף לרושם ראשוני.  

אם אתם מעוניינים בחברה שתבצע עבורכם ניקיון משרדים בערב ותעשה זאת בצורה מקצועית, אולטרה היא הכתובת עבורכם. מוזמנים להיכנס עוד היום לאתר החברה, להתרשם מהעבודות שנעשו על ידיה וכמובן ליצור איתה קשר.


 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה