פעילות הצלה בעיר אשקלוןפעילות הצלה בעיר אשקלון

יחצ

בצילה של האינתיפאדה השנייה הוקם לו הארגון 'הצלה ללא גבולות'. הארגון העניק ומעניק מענה רפואי ראשוני בכל רחבי הארץ ונותן מענה לכל אחד מכל מגזר.

מתנדבי הארגון אף נוסעים ומגיעים למקומות מוכי אסון ברחבי העולם הגדול. למעשה מדובר בארגון גדול מאוד עם פריסה רחבה בינלאומית. היא מונה מעל ל – 1600 מתנדבים, בהם פראמדיקים ורופאים. אלו נכונים לכל קריאה ומציעים מענה מידי, ברוב המקרים הרבה יותר מכוחות ההצלה של מד"א.

הצלה ללא גבולות של זמן או מקום

ארגון הצלה ללא גבולות מכונה כך ולא בכדי מדובר בארגון ששם לעצמו למטרה להעניק מענה מידי בכל שעת חירום ולא משנה באיזו שעה ביממה מדובר, כמו גם בכל מקום.

ארגון הצלה ללא גבולות מתמחה גם באזורים אשר הם מוגדרים כבעלי סיכון גבוה כמו לדוגמא יהודה ושומרון או יישובי עוטף עזה. המתנדבים שלנו נותנים מענה מידי יום על מעל ל – 230 קריאות והמענה המהיר שהם נותנים בהחלט ראוי לציון.

השאיפה של הארגון על כל מתנדביו היא פשוט להציל חיים. על כן אנשי הארגון משתדלים תמיד לתת מענה מידי לכל קריאה בין אם היא בישראל ובין אם היא בכל מקום אחר בעולם. אנשי הארגון הם יהיו תמיד הראשונים להגיע למקום.

אם ניכנס למספרים, הרי שאנשי הארגון טפלו כבר במעל למאה וחמישים אלף אירועים של תאונות דרכים או אירועי שגרה שאירעו בבתים פרטיים כמו גם בפיגועי טרור.

היתרונות של הארגון

הארגון נחשב היום כאחד המובילים בתחום הזה של הצלה באירועי חירום. זאת הודות לניסיון העשיר רב השנים של המתנדבים דווקא באזורי עימות גבוהים. העובדה הזו הובילה לכך שלאנשי הארגון יש את היכולת לתת מענה רחב הרבה יותר בשעת חירום וזאת על סמך הניסיון שהם הספיקו לצבור במקרים אשר בהם הם טפלו במהלך הזמן.

הארגון אף פיתח וממשיך לפתח כל העת שיתופי פעולה רבים עם ארגונים גדולים כמו צה"ל, צוותי הבטחון המקומיים כאשר מעת לעת אף מבצעים תרגילים שונים בתיאום חד עם כוחות הרפואה שמצאים בשטח בכל זמן.

הניסיון הרב שאותו רכשו מתנדבי הארגון הוביל לכך שמכל העולם באים כוחות רפואה על מנת ללמוד מהידע ומהניסיון של הארגון בתחום הזה של רפואת החירום.

המטרות של הארגון

למעשה המשימה העומדת נגד עיננו היא להפוך ארגון ההצלה הגדול והטוב ביותר שמגיע במהירות לכל קריאה ואף מסייע בהצלת חיים.

הארגון שם לעצמו מטרה להגיע לכל מקום ולכל נקודה בגלובוס שם יש מקרי חירום כאשר אזורים מוכי אסון ייהנו אף הם מהטיפול המסור ומהיעילות המקצועית של מתנדבי הארגון.

אנחנו מברכים אתכם שלא תזדקקו לעולם לשירותים שלנו אך בכל זאת טוב תמיד לשמור את מספר הטלפון של ארגון כזה על כל צרה שלא תבוא.

 
 
x
pikud horef
פיקוד העורף התרעה במרחב אשדוד 271, אשדוד 271, אשדוד 271
פיקוד העורף מזכיר: יש לחכות 10 דקות במרחב המוגן לפני שיוצאים החוצה